Magazin
Lakások
A belvilágban létrejöhetett a vágyott modern stílus, amit a közösségi zóna bútorainak, de különösen a nappali kanapéjának formai egyedisége hangsúlyoz.  »
A tulajdonos házaspár egy glamouros, azon belül világos, csillogó, elegáns összhatásra vágyott. A fő hangsúly a textúrák és a fények játékára esett.  »
Nagy üvegfelületekkel fordul a panoráma irányába a teraszos közösségi zóna, amelynek a növekvő belmagasságú terét sok természetes fény járja át.  »
A régi belsőépítészeti kialakítás funkcionálisan és esztétikailag is túlhaladottá vált, ami a teljes körű változtatás szándékához vezetett.  »
Egy buda környéki településen a kétszintes lakásban modern, letisztult formavilágú, harmonikus otthont kívánt megvalósítani a kétgyermekes család.  »
A szlovéniai tengerparton épült villa tervezése során az alkotók arra törekedtek, hogy a klasszikus és a modern dizájnt az egész épületben kölcsönhatásba hozzák.  »
A kétgyerekes család új házuk belsőépítészeti kialakítása során modern enteriőrt kívánt megvalósítani, otthonos érzetet keltő, meleg tónusú színvilággal.  »
Az újépítésű lakásban az otthonos érzést a pasztellszínek adják, a menta és szürke színekkel, illetve a fahatással együtt harmonikus összbenyomást keltve.  »
Egy alföldi nagyvárosban élő család az otthona tervezgetésének már a kezdeti fázisába bevonta a korábbról ismert lakberendezőt.  »
A belvárosi lakás az évtizedek során, a leválasztásokat elszenvedve méltatlanul elveszítette régi pompáját. Ennek felújítását mutatjuk be.  »
A belváros szívében lévő, szecessziós stílusú társasház egyik lakása időtálló stílusban, költséghatékony megoldásokkal újult meg.  »
A kétgyerekes fiatal házaspár Zugló kertvárosi részén egy új építésű, kétszintes lakás áttervezésével bízta meg a korábbi referenciák alapján a belsőépítészt.  »
Egy frissen elkészült szlovéniai társasházi lakás tulajdonosai szenvedélyes dizájnkövetők, és ez adta meg az alaphangot a belsőépítészeti koncepcióhoz.  »
Az ötfős család a minden igényt kielégítő modern házuk helyett két, szomszédos, új építésű társasházi lakást választotta új otthonaként.  »
A pest megyei városban élő házaspár egy új házban kívánt időtálló stílusú, harmonikus otthont kialakítani. Célul tűzték ki, hogy három önálló lakrész kapjon helyet.  »
A parkra néző, furcsa alakzatú saroklakás felújításánál komolyabb funkcionális átalakítást kellett végezni egy plusz háló és két fürdő létesítésével.  »
A fiatal építész a saját ízlése szerint, minimalista stílusban tervezte meg az első otthonát. A letisztult geometriai formákhoz fekete színvilág társult.  »
Az újbudai modern társasház legfelső emeleti lakását a márványhatású burkolatok és a halszálkamintában lerakott parketta rendkívül elegánssá teszik.  »